Podpůrná skupina pro rozvoj sociálních a vztahových dovedností

Rádi bychom vás pozvali do již druhým rokem fungující podpůrné skupiny, která se zaměřuje na rozvoj dovedností, které každý den potřebujeme v komunikaci s druhými a v mezilidských vztazích. Pokud se cítíte v kontaktu s druhými nejistě, máte problém se seznamovat nebo se cítíte osaměle, budeme rádi, když se k nám přidáte.

Skupina je otevřená všem, kteří na sobě chtějí pracovat v bezpečném a klidném prostředí. Pokusíme se společně vytvořit prostředí, ve kterém se budeme cítit dobře, a které nám umožní poznat nové lidi, sdílet své zkušenosti i těžkosti a zároveň si poslechnout, jak se s třeba s podobnými obtížemi vyrovnávají ostatní.

Témata skupiny budou upravena podle návrhů účastníků, je možné zaměřit se například na:

  • Seznamování se s novými lidmi
  • Asertivita vs. agresivita
  • Emailová a jiná online komunikace
  • Plánování povinností neboli time management
  • Jak na efektivní učení a prokrastinaci
  • Relaxace a odpočinek

Vstup do skupiny

Po přihlášení do skupiny je vhodné absolvovat krátký online nebo osobní rozhovor, abychom se seznámili, zjistili vaši motivaci a očekávání a také zda je tato skupina pro vás vhodná. Případně vám doporučíme jinou vhodnou službu nebo skupinu. Pokud se dohodneme, že by pro vás tato skupina mohla být prospěšná, můžete nezávazně přijít na první setkání.

V případě zájmu nebo dotazů nám, prosím, napište na e-mail: vozkova.anna@gmail.com. Pro rezervaci nám napište své jméno, telefonní číslo a co od skupiny očekáváte.

Čas a místo setkání

Skupiny budou probíhat v Praze v Kampusu Hybernská – Hybernská 998/4, budova D, 1. patro.
Setkání se koná jednou za 14 dnů vždy v úterý od 16:00 do 18:00 hod.

Terapeuti: Mgr. Anna VozkováBc. Kamil Rain