Odevzdávání závěrečných zpráv SFG

Požadavky na závěrečnou zprávu

• Ve většině případů vyžadujeme závěrečnou zprávu ve formátu strukturovaného vědeckého článku s částmi "Úvod", "Metody", "Výsledky", "Závěry". Může být psána v češtině, slovenštině nebo angličtině. Doporučený rozsah závěrečné zprávy je 5-8 stránek A4.
  • V části "Metody" student popíše, jakým způsobem dosáhl výsledků uvedených ve zprávě.
  • Závěrečná zpráva může obsahovat odkazy na elektronické přílohy.
  • Pokud je preferovaný formát závěrečné zprávy nevhodný pro téma projektu (např. cílem bylo vypracovat učební pomůcku pro určitý předmět), lze napsat závěrečnou zprávu alternativním způsobem a výsledky zpřístupnit např. elektronickým odkazem.
  • Pokud na SFG spolupracovala skupina studentů, je třeba v závěrečné zprávě uvést, jakým dílem jednotliví členové skupiny přispěli k řešení SFG.
  • Je-li to možné, publikované nebo veřejně dostupné výsledky SFG musí obsahovat poděkování SFG za podporu řešení projektu. Forma poděkování není stanovena.
  • K závěrečné zprávě je třeba přiložit vyjádření vedoucího projektu.

Formulář pro podávání závěrečných zpráv SFG

• Formulář vyžaduje přihlášení do Microsoft O365 pomocí centrální autentikační služby UK.
  • Formulář musí vyplnit sám student (nikoli např. vedoucí projektu).
  • Zprávu za skupinovou žádost může odevzdat kterýkoli člen skupiny, zpráva musí obsahovat vyjádření podílu jednotlivých účastníků.
  • Vyjádření vedoucího projektu se podává jako příloha ve formátu pdf; stačí naskenovaný podpis vedoucího.