Směrnice děkana č. 16/2018

Stanovení výše úhrad od absolventů a bývalých studentů MFF UK

Na základě žádosti vystaví studijní oddělení žadateli následující dokumenty.

1. Potvrzení o studiu
    1. Pro absolventy, kteří dosud nepřevzali diplom, je zdarma.
    2. Pro absolventy, kterým již byl diplom předán a pro všechny, kteří nedokončili studium:

při každé žádosti o vydání potvrzení v českém jazyce nebo anglickém jazyce
      100,- Kč za první výtisk,
      50,- Kč za každý další výtisk.

Pokud žadatel studuje ve studijním programu na MFF UK bezprostředně navazujícím na studijní program, jehož se žádost týká, poplatek se nevybírá.

2. Potvrzení o vykonání státních závěrečných zkoušek
    1. Pro absolventy, kteří dosud nepřevzali diplom, je zdarma.
    2. Pro absolventy, kterým již byl diplom předán:

při každé žádosti o vydání potvrzení v českém jazyce nebo v anglickém jazyce
      200,- Kč za první výtisk,
      100,- Kč za každý další výtisk.

3. Doklad o vykonaných zkouškách v českém nebo anglickém jazyce (tzv. výpis zkoušek)
    1. Pro absolventy, kteří dosud nepřevzali diplom, je zdarma.
    2. Pro absolventy, kterým již byl diplom předán, a pro všechny, kteří nedokončili studium:

při každé žádosti o výpis zkoušek na MFF UK v českém jazyce nebo anglickém jazyce
      500,- Kč za první výtisk,
      50,- Kč za každou stranu každého dalšího výtisku.

Tato směrnice nabývá účinnosti dnem vydání.
Ke dni účinnosti této směrnice se ruší Směrnice děkana č. 2/2016.

Navrhovatel: doc. RNDr. František Chmelík, CSc., proděkan pro studijní záležitosti.
Směrnice byla schválena vedením fakulty dne 19. 9. 2018,
projednána s AS MFF UK 10. 10. 2018,
vydána dne 11. 10. 2018.

Schválil:

prof. RNDr. Jan Kratochvíl, CSc., v. r.
děkan MFF UK