Nabídka již neplatí.

Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta
přijme pracovníka/ci na pozici
Rozpočtář/ odborný referent

Náplň práce:

  • aktivní participace na sestavování rozpočtu fakulty
  • kontrola čerpání finančních prostředků v rámci fakultních zdrojů
  • vypořádání příslušných fakultních zdrojů dle pokynu řešitele příp. jiné odpovědné osoby
  • poskytování ekonomických výstupů odpovědným osobám
  • spolupráce s finanční účtárnou
  • kontrola účetních a daňových dokladů
  • průběžné sledování legislativy potřebné k výkonu práce

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru s potřebnou praxí nebo vysokoškolské se zaměřením na ekonomický směr
  • znalost účetních a ekonomických principů
  • analytické myšlení
  • solidní znalost MS Office, především Excel
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost
  • znalost administrativy vysokoškolského prostředí výhodou

Nabízíme:

  • příjemné akademické pracovní prostřední v centru Prahy
  • možnost uplatnit jazykové znalosti
  • možnosti odborného a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný profesní životopis spolu s průvodním dopisem v českém jazyce na adresu: konkurzy@mff.cuni.cz.

Nástup dle dohody.