Univerzita Karlova, Matematicko- fyzikální fakulta přijme pracovníka na pozici

Fakultní právník/právnička

Popis pracovní pozice

  • příprava, vypracování a posuzování návrhů smluvních dokumentů v rozsahu činnosti zaměstnavatele,
  • příprava, vypracování a posuzování žalob a dalších právních podání v rozsahu činnosti zaměstnavatele,
  • sledování změn v právních předpisech, které mohou mít dopad na činnost zaměstnavatele,
  • mimosoudní vymáhání pohledávek a případné zastupování zaměstnavatele v soudních sporech,
  • právní agenda ochrany duševního vlastnictví,
  • zpracovávání pracovněprávní problematiky,
  • právní podpora v rámci vedení správních řízení a podíl na zpracovávání studijně-právní problematiky,
  • průběžná kontrola dodržování platných právních i interních předpisů a opatření v administrativě,
  • revize stávajících, podíl na tvorbě a evidence případných nových interních předpisů a opatření zaměstnavatele,
  • poskytování právní pomoci vedení a jednotlivým pracovištím zaměstnavatele,
  • metodické vedení právní agendy směrem k pracovníkům zaměstnavatele a jejich průběžné školení,
  • zpracovávání právních stanovisek v rozsahu činnosti zaměstnavatele.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právního směru,
  • znalost anglického jazyka v mluvené i písemné formě na úrovni minimálně B1,
  • znalost práce s právními informačními systémy,
  • schopnost týmové i samostatné práce,
  • pečlivost a přesnost,
  • ochota vzdělávat se,
  • bezúhonnost.

Nabízíme

  • atraktivní práci v akademickém prostředí,
  • mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice,
  • pět dnů osobního rozvoje ročně, nad rámec zákonem stanovené dovolené,
  • možnost Home Office
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na důchodové připojištění,
  • služební telefon

Své přihlášky zasílejte do pátku 12. března 2021 na konkurzy@mff.cuni.cz