Rezervace místností

Respirium je prostor v suterénu karlínské budovy MFF, určený výhradně pro studenty a zaměstnance MFF, a to především k činnostem, které souvisejí s výukou či na ni navazují.

Respirium lze dále využít pro další akce pořádané členy akademické obce matematické sekce MFF UK. Evidenci a rezervaci takových akcí (déle jen „plánované akce“) provádí H. Jandová (KPMS) na adrese: hana.jandova@mff.cuni.cz. Plánované akce podléhají schválení proděkana pro matematickou sekci.

Respirium je volně přístupné v pracovních dnech v době od 8:00 do 20:00, je však třeba ho uvolnit nejpozději 15 minut před začátkem každé plánované akce. Respirium není určeno k dlouhodobému ukládání osobních věcí. Návštěvníci Respiria jsou žádáni, aby v prostorách Respiria i v přilehlém prostoru dvora zachovávali pořádek a přiměřený klid.

V Respiriu je dosažitelný bezdrátový internet (Eduroam). Pro potřeby uživatelů Respiria je dále volně k dispozici varná konvice, mikrovlnná trouba, základní sada nádobí ve skříňce u dveří do dvora. Náhradní fixy na tabuli je možno vyzvednout na vrátnici karlínské budovy.

Hostinské místnosti slouží k ubytování zahraničních hostů