Sportovci z Matfyzu zaplnili Hostivař

15. listopadu 2022

Po dvouleté pauze se na Matfyzu uskutečnil oblíbený děkanský sportovní den. Areál Sportovního centra UK v pražské Hostivaři ve středu zaplnily rekordní téměř čtyři stovky nadšených sportovců z řad studentů a zaměstnanců Matfyzu.

Děkanský sportovní den zahájil proděkan pro propagaci doc. Michal Žák na společném nástupu všech účastníků v centrální hale Sportovního centra Univerzity Karlovy (SCUK). Po nástupu se studenti a zaměstnanci rozešli na jednotlivá sportoviště, kde po celý den probíhaly turnaje a sportovní lekce.

Katedra tělesné výchovy letos pro účastníky připravila 14 sportovních disciplín. Z týmových sportů nemohly chybět oblíbené turnaje ve volejbale, badmintonu, stolním tenise či šachu. Jednotlivci si mohli protáhnout tělo v posilovně, v bazénu či při ukázkové lekci juda nebo scénického tance.

Výsledky turnajů děkanského sportovního dne

Volejbal:

1. David Aurelio, Štěpán Sechovský
  2. Klára Cihlářová, Tomáš Macek
  3. Martin Holub, Martin Plátek

Nejen pro ty, kteří se z kapacitních či jiných důvodů nemohli letošního děkanského sportovního dne zúčastnit, chystá Katedra tělesné výchovy další sportovní turnaje. Zájemci se mohou těšit na prosincové zápasy ve volejbale (4. 12.), malé kopané (9. 12.), basketbale (10. 12.) a florbale (10. 12.). Bližší informace budou brzy dostupné na webových stránkách KTV.

OPMK, foto Tomáš Rubín