Open day u Barclays

5. dubna 2016
Koncem března navštívila skupina tvořená studenty českých i anglických studijních programů společnost Barclays. Ta se nedávno stala novým fakultním partnerem.

Studenty uvítal ředitel pražské pobočky Mike Webb a vedoucí oddělení lidských zdrojů Roman Eibner. Mike Webb účastníkům přiblížil historii investiční banky Barclays, která byla v Londýně založena před více než 300 lety, a seznámil je s tím, jak vznikala její pražská pobočka.

Pro účastníky bylo připraveno několik technických prezentací. Velmi zajímavé bylo například vystoupení Brendana Bignella, který řídí divizi ABSA a v oblasti vývoje v pražské pobočce zaměstnává více než 80 osob.

Studenti měli také možnost prohlédnout si prostory firmy a diskutovat se zástupci Barclays o možnostech spolupráce, stážích či mentoringu.

Aktuální nabídku mentoringu najdete zde

RNDr. Karolína Šolcová