Přehled technického vybavení učeben pro online výuku

poslední úprava 4. 11. 2020

Areál Trója

Posluchárny N1, T1, T2

Stacionární kamery a ozvučení na místě

Návod pro posluchárny T1 a T2 ve formátu pdf. V posluchárně N1 je k dispozici pomoc personálu technické místnosti posluchárny N1.

Ostatní posluchárny

K dispozici 10 HD kamer Microsoft LifeCam Studio s mikrofonem postačujícím k přenosu zvuku z menších poslucháren. Zatím nejsou k dispozici stojánky, je možné připnout např. k obrazovce notebooku.

Kamery budou k zapůjčení na vrátnici katedrální budovy vedle bufetu a v technické místnosti posluchárny N1 (pavilón Impakt). Dohodněte si prosím vyzvednutí zařízení s dostatečným předstihem před výukou (Vrátní mohou být např. na obchůzce).

Technická podpora

Areál Karlov

Posluchárny M1, M2, F1, F2

Stacionární kamery a ozvučení na místě

Návody pro posluchárny M1 a M2 a pro posluchárnu F2 ve formátu pdf. V posluchárně F1 je k dispozici pomoc personálu přípravny posluchárny F1.

Ostatní posluchárny

K dispozici 8 HD kamer Niceboy STREAM PRO Studio. Kamera má mikrofon, který je poměrně slabý, je proto vhodnější při výuce použít mikrofon v notebooku.

Kamera stojí na stole, ale pro optimální záběr je vhodné jí něčím podložit. Kvalitní stojany budou doplněny co nejdříve. Kamery budou k dispozici k zapůjčení na vrátnicích Ke Karlovu 3, Ke Karlovu 5. Dohodněte si prosím vyzvednutí zařízení s dostatečným předstihem před výukou (Vrátní mohou být např. na obchůzce).

Návod pro malé posluchárny na Karlově ve formátu pdf

Technická podpora