Děkanský sportovní den 2018

12. listopadu 2018

Matfyz pošesté dodržel tradici a v areálu SCUK Hostivař uspořádal svůj sportovní den.

Děkanský sportovní den se uskutečnil v úterý 6. 11. a opět nabídl pestrou paletu sportovních aktivit. Ve volejbalovém turnaji, který bývá tradičně nejobsazenější, se letos utkalo 13 smíšených družstev. Velký zájem byl také o badminton, který si přišlo zahrát celkem 11 dvojic.

Na sportovním dni nechyběl ani divácky atraktivní herní víceboj, soutěž, ve které proti sobě bojují zástupci fakultního vedení a studenti. Soft tenis, nohejbal, volejbal a stolní tenis si zahrálo pět dvojic studentů a čtyři dvojice z vedení. Novinkou letošního programu byla letní variace biatlonu a soutěž o nejrychlejšího střelce.

Na své si během dne přišli i ti, co si rádi protáhnou tělo při cvičení a posilování. Nejrůznější fitness disciplíny doplnilo také např. plavání, ukázková lekce juda nebo základy kajakování.

O náplň a hladký průběh oblíbené akce se i letos postarali pracovníci Katedry tělesné výchovy MFF UK, kteří všechny účastníky a sportovní nadšence v závěru sportovního dne pozvali na své kurzy a chystané turnaje.

Výsledky turnajů děkanského sportovního dne:
TENIS
1. Karolina Gawlowská – Dominik Jelínek