Hlasujte pro finalisty IT SPY

28. listopadu 2016
Nejlepší diplomové práce z oblasti IT soutěží i letos v klání IT SPY (dříve ACM SPY). Ve finále můžete hlasovat pro zástupce Matematicko-fyzikální fakulty UK.

Jako každoročně probíhá i letos soutěž IT SPY o nejlepší diplomovou práci v oblasti IT pro studenty z 20 zapojených českých a slovenských univerzit. Ambasadoři hledali ty nejlepší ze všech úspěšně obhájených diplomových projektů. Společnou volbou pak pod záštitou nejstarší IT profesní organizace ACM (Czech & Slovakia Chapter) vybrali ty, kteří se střetnou v závěrečném finále.

Hlavním partnerem soutěže je společnost Profinit. Vítěz obdrží odměnu 1 000 €, která může posloužit k dalšímu rozvoji jeho diplomového projektu. Vedoucí vítězné práce pak získá 200 € jako poděkování za dobrou přípravu svého studenta. Kromě toho společnost Red Hat udělí cenu Nejlepší open-source diplomový projekt roku 2016.

Mezi devíti finalisty je i absolvent MFF UK Adam Blažek s diplomovou prací Efektivní vyhledávání ve videu pomocí komplexních skic a explorace založené na sémantických deskriptorech, která vznikla pod vedením RNDr. Jakuba Lokoče, Ph.D., z KSI.

Studentům je nabídnuta možnost hlasovat pro svého favorita a vyhrát iPad.

Finálový den probíhá ve středu 7. 12. 2016 v refektáři MFF UK na Malostranském náměstí od 17:10.

prof. Jaroslav Pokorný
ambasador IT SPY na MFF UK