Úspěšní studenti se setkali s děkanem

14. října 2016
Studenti, kteří v uplynulém letním semestru úspěšně reprezentovali fakultu na mezinárodních soutěžích, se ve středu 6. října sešli v zasedací místnosti budovy Ke Karlovu 3 k neformální rozpravě s děkanem fakulty.

Již podruhé se na počátku nového akademického roku uskutečnilo setkání úspěšných studentů Matfyzu s děkanem prof. Janem Kratochvílem. Nad šálkem čaje a za přítomnosti proděkanů prof. Vladimíra Baumruka, doc. Mirko Rokyty a doc. Františka Chmelíka se studenti s děkanem podělili o své dojmy a zkušenosti, které si odnesli z účasti v odborných soutěžích.

K letošnímu setkání děkan pozval například posluchače informatiky, kteří se probojovali do světového finále programátorské soutěže ACM ICPC konaného v thajském Phuketu, držitele prvních míst 17. ročníku Česko-Slovenské SVOČ v matematice a informatice či studenty, kteří fakultu úspěšně reprezentovali v mezinárodní fyzikální soutěži PLANCKS.

Rekapitulace úspěšných studentů

7. Česko-Slovenská studentská vědecká konference (ČSSVK7)
23. a 24. května 2016 na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze

• Patrik Švančara, 1. místo (kategorie: Fyzika kondenzovaných látek)