Děkanský sportovní den

14. listopadu 2014
„Rozhodčím a soupeřům nazdar!“ rozléhalo se areálem hostivařského sportovního centra UK. Studenti a zaměstnanci Matfyzu zde celý den soutěžili v nejrůznějších sportovních aktivitách.

Po úspěchu květnového tenisového mače se ve středu 12. listopadu pod záštitou MFF odehrála další sportovní matfyzácká událost, děkanský sportovní den. V úvodu děkan fakulty prof. Kratochvíl, který se sám účastnil turnaje v nohejbalu, přivítal všechny sportovce. Připomněl heslo „ve zdravém těle zdravý duch“ a odstartoval sérii sportovních soutěžení a dalších aktivit.

Multifunkční sportovní hala se rozdělila na hřiště pro nohejbal, volejbal a florbal. Badminton, stolní tenis a šachy se hrály ve speciálních místnostech. Ačkoliv venku bylo počasí spíše chladné, uvnitř se nadšení sportovci pěkně zapotili. O stoprocentním nasazení hráčů a urputném, ale férovém zápolení se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Výsledky turnajů děkanského sportovního dne

ŠACHY:

1. Prváci
2. Dream team
3. Čtvrteční pohroma

Kromě soutěžních sportů si pohybuchtiví účastníci také vyzkoušeli, co všechno obnáší fitness, jak správně ovládat kajak a jak na něm provést eskymácký obrat. Poslední volnou disciplínou bylo plavání.

Další sportování nás na Matfyzu čeká brzy, Katedra tělesné výchovy připravuje turnaj ve stolním tenisu (28. 11.), turnaj ve volejbalu (6. 12.) a turnaj v basketbalu a florbalu (14. 12.). Více informací o turnajích najdete na webu Katedry tělesné výchovy MFF UK nebo na jejich Facebookových stránkách.

- OMK -