Matfyz opět vítězný

24. října 2014
Také v letošním ročníku soutěže CTU Open contest studenti MFF UK prokázali vynikající znalost programování. V soutěži obsadili 1., 2. a 4. místo.

Také v letošním ročníku soutěže CTU Open contest studenti MFF UK prokázali vynikající znalost programování. V soutěži obsadili 1., 2. a 4. místo.

V sobotu 18. 10. 2014 se utkali nejlepší programátoři z řad vysokoškoláků na soutěži CTU Open Contest, která je společným českým a slovenským národním kolem prestižní univerzitní programátorské soutěže International Collegiate Programming Contest ACM. Univerzitu Karlovu v soutěži reprezentovalo sedm tříčlenných družstev složených z posluchačů MFF UK. Naši studenti dosáhli ze všech českých i slovenských univerzit nejlepšího výsledku a tři naše družstva obsadila ve výsledném pořadí 1., 2. a 4. místo.

Kompletní výsledky soutěže si můžete prohlédnout zde. Pokud si chcete vyzkoušet, jak náročné byly úlohy, jejich zadání i řešení jsou dostupná zde.

- Pavel Töpfer -