Fakultní školy

Aktuality

V sobotu 1. 4. 2017 pořádá Katedra didaktiky fyziky MFF UK Den pro učitele fyziky. Bližší informace o programu a registraci najdete zde.

Ve středu 23. 11. 2016 proběhlo proběhlo v refektáři MFF UK na Malé Straně slavnostní setkání zástupců Fakultních škol s představiteli fakulty. Za přítomnosti pana děkana byly podepsány dohody o spolupráci s novými Fakultními školami. Fotografie ze setkání si můžete prohlédnout zde.

Zástupci Fakultních škol se úspěšně zapojili do národní přehlídky Science on Stage 2016. Bližší informace naleznete zde.

Nabídka přednášek, seminářů, témat pro SOČ a dalších aktivit pro Fakultní školy: matematika, fyzika, informatika, ostatní.

Nabídka dalších přednášek a seminářů: FYKOS

MFF UK nabízí přednostně Fakultním školám zapůjčení putovní výstavy Světélkování aneb Luminiscence čili Studené světlo. Bližší informace o výstavě naleznete zde.

Starší zprávy naleznete v sekci Uskutečněné akce

© 2013–2016 Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta. Design noBrother.
Za obsah odpovídá OVVP.